ZESPÓŁ

Extend your reality

Wojciech Trelak

CTO

Projektant i twórca systemów komputerowych z 15-letnim doświadczeniem w wysoce uregulowanych branżach - motoryzacyjnej i urządzeń medycznych. Po godzinach lubi coś ciekawego przeczytać, wyjść na spacer z psami, a także uczy się języków obcych.

Grzegorz Palmer

CEO

Doświadczony inżynier i programista. Przedsiębiorca z ponad 10-letnim stażem. Realizował projekty dla branży motoryzacyjnej i medycznej, w tym te związane z przetwarzaniem wyników tomografii komputerowej. W wolnym czasie podróżuje i słucha wykładów prof. Krzysztofa Meissnera dotyczących cząstek elementarnych i powstania świata.

dr Konrad Cyprych

Główny projektant układów optycznych

Ukończył z wyróżnieniem doktorat w dziedzinie nauk technicznych, dyscyplina Technologia Chemiczna (luty 2016). Zdobywał doświadczenie w wielu firmach, gdzie pozyskał szeroką wiedzę oraz szerokie doświadczenie naukowe. Odbył także wiele staży naukowych, m.in. w firmie Finepharm, w Centrum Badawczo Rozwojowym - Novasome, na Uniwersytecie Umea, Departament of Chemistry (Szwecja) czy też w CNRS Laboratoire de Chimie (Francja).

dr hab. Damian Derlukiewicz, prof. uczelni

Ekspert ds. badań użytkowników i symulacji

Entuzjasta metodyki design thinking, posiada szerokie doświadczenie w realizowaniu projektów B+R zarówno jako kierownik projektów jak i również koordynator i główny ich wykonawca. Jest autorem ponad 150 krajowych i zagranicznych prac naukowo-badawczych oraz wielu prac dla przemysłu związanych z projektowaniem maszyn i urządzeń, nowych rozwiązań technicznych oraz modelowaniem numerycznym CAD/CAE, a szczególnie innowacyjnym i kreatywnym projektowaniem z wykorzystaniem innowacyjnych metod projektowych.

Claus Behn

Konsultant Biznesowy

Wieloletni staż w branży motocyklowej, specjalizuje się w prowadzeniu sklepów, zarządzaniu zapasami i zarządzaniu hurtowym. Ponad 9-letnie doświadczenie w prowadzeniu dystrybucji kasków motocyklowych na rynku Unii Europejskiej. Kaski ochronne zawszy były dla niego najważniejsze. Aktywny motocyklista i miłośnik luksusowej włoskiej marki MV Agusta.

dr Paweł Karpiński

Projektant układów optycznych

Uzyskał stopień doktora na Politechnice Wrocławskiej. Po doktoracie pracował na Australian National University w Australii i Chalmers University of Technology w Szwecji. Posiada szerokie doświadczenie w dziedzinie optyki, nieliniowej optyki i projektowaniu układów optycznych. W naszym teamie jest współodpowiedzialny za stworzenie układu optycznego.

Gustaw Koenig

Ekspert ds. mechaniki

Specjalista w zakresie wytwarzania przyrostowego oraz inżynierii procesów produkcyjnych. Absolwent Politechniki Wrocławskiej na kierunku: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Od 2014 roku był doktorantem, a od 2018 roku asystentem naukowym w Katedrze Technologii Laserowych, Automatyzacji i Organizacji Produkcji Politechniki Wrocławskiej, gdzie realizuje prace badawcze z zakresu technologii przyrostowych przetwarzających stopy metali (DED) oraz obróbki skrawaniem (CNC). Uczestnik projektów badawczo-rozwojowych kierowanych do branży lotniczej oraz morskiej. Autor patentów i raportów z zakresu technologii przyrostowych i inżynierii mechanicznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w czasie pracy przy wielu projektach badawczo-rozwojowych.

Konrad Gruber

Projektant układów mechanicznych

Specjalista w zakresie wytwarzania przyrostowego oraz inżynierii materiałowej. Uczestnik projektów B+R kierowanych do branży lotniczej oraz energetycznej. Autor publikacji, patentów i raportów z zakresu technologii przyrostowych i inżynierii materiałowej. Posiada obszerną wiedzę nt. możliwego zastosowania technologii wytwórczych (z ich możliwościami i ograniczeniami) jak i z zakresu wytrzymałości tych materiałów. Ponadto bezpośrednio zaangażowany w prace projektowe elementów 3D, w tym integracja układu HUD z kaskiem.

Konrad Zawada

Projektant układów elektronicznych

Posiada bardzo dobrą znajomość C, C++, C#, Python, oraz narzędzi do tworzenia oprogramowania jak i obwodów elektronicznych. W projekcie odpowiedzialny za część elektroniczną, w tym oprogramowanie niskopoziomowe. Jest także współodpowiedzialny za definiowanie wymagań i oczekiwań stawianych układowi elektronicznemu.

Piotr Mazij

Motocyklista, tester

Wieloletni entuzjasta motoryzacji i nowoczesnych technologii. Administrator systemów informatycznych, analityk, szkoleniowiec, tester, człowiek. Razem z założycielami testował pierwsze moduły Seemore. Motocyklista całoroczny z doświadczeniem drogowym i torowym, fan metalu progresywnego, fotograf.