HUD

Dla kasków motocyklowych

SEEMORE AR HUD to rozwiązanie typu Head-Up Display przeznaczone dla kasków motocyklowych. Dzięki innowacyjnemu modułowi motocyklista ma dostęp do wszelkich potrzebnych mu podczas jazdy informacji przy zachowaniu maksymalnej koncentracji i ciągłym skupieniu wzroku na drodze.

Dla użytkownika

Nasze rozwiązanie zdecydowanie podwyższa komfort jazdy i maksymalizuje bezpieczeństwo nie tylko samego motocyklisty, ale i innych użytkowników ruchu drogowego.

  1. Umożliwia błyskawiczny odczyt pojawiających się informacji.
  2. Ułatwia koncentrację.
  3. Polepsza orientację w przestrzeni.
  4. Skraca czas reakcji.
  5. Nie ogranicza pola widzenia.

Rozszerzona rzeczywistość pozwala użytkownikowi czerpać najwyższą radość z jazdy, zapewniając absolutny spokój umysłu i pełną kontrolę tego, co dzieje się wokół. SEEMORE AR HUD usprawnia bowiem proces odbierania oraz przetwarzania bodźców wzrokowo-słuchowych, co przekłada się na pewniejsze prowadzenie pojazdu.

 

Prototyp modułu SEEMORE AR HUD zaprezentowaliśmy po raz pierwszy w 2015 roku na targach EICMA w Mediolanie, gdzie cieszył się ogromnym zainteresowaniem – tak ze strony użytkowników, jak i producentów. Od tamtej pory przeprowadziliśmy dodatkowo szereg udoskonaleń i aktualizacji. Co więcej, zaczęliśmy rozwijać nową wersję technologii AR, która zdobywa bardzo dobre oceny. Aktualnie ją dopracowujemy, aby doświadczenie jazdy było jeszcze bardziej bezpieczne i komfortowe, a rozszerzona rzeczywistość mogła być wykorzystywana w kolejnych funkcjonalnościach.

 

Pracujemy nad rozwinięciem modułu AR w kaskach motocyklowych, by był w pełni interaktywny z otoczeniem. W ciągu ostatnich dwóch lat zrobiliśmy ogromny postęp technologiczny i dalsze wysiłki skupiamy wokół unowocześniania produktu. Ma być jeszcze lepszy, jeszcze trwalszy i jeszcze tańszy. W ten sposób będzie możliwe wprowadzenie go do powszechnej produkcji i masowego użytku.

Kliknij aby zobaczyć więcej
Dla producenta

Moduł SEEMORE AR HUD przeszedł dziesiątki testów, które pozwoliły nam dopracować go w najdrobniejszych detalach. Był weryfikowany przez motocyklistów różniących się między sobą wiekiem, doświadczeniem, potrzebami i stylem jazdy. Dzięki temu możliwe było stworzenie najbardziej optymalnego i zaawansowanego technologicznie rozwiązania.

  1. Na etapie produkcji SEEMORE AR HUD może zostać wbudowany do kasków różnych producentów.
  2. Cechują go absolutnie kompaktowe wymiary i wykorzystanie pionierskiej technologii z dziedziny rozszerzonej rzeczywistości.
  3. Każdy użytkownik ma możliwość konfiguracji modułu za pomocą aplikacji mobilnej w swoim telefonie, dostosowując go odpowiednio do swoich potrzeb oraz indywidualnych preferencji.
  4. Decydując się na integrację kasku z modułem, producent zyskuje zaawansowane technologicznie rozwiązanie – łącznie z całym działem R&D będącym po stronie SEEMORE.
  5. A co najważniejsze, SEEMORE AR HUD stanowi ogromną wartość dodaną dla klientów zainteresowanych jak największą poprawą bezpieczeństwa i komfortu jazdy.
Kliknij aby zobaczyć więcej